-------------Моторни масла
Страници: [1]   Надолу
Разпечатай
Автор Тема: Мерцедес Вито 108 CDI Проблем с абс  (Прочетена 253 пъти)
Kalinkolev
Участник
Липсва Липсва

Публикации: 2

« : Януари 21, 2018, 06:54:36 »

Здравейте колеги. Проблема ми е следния. Имам бус Вито, но бяха му окрали инсталацията под седалката и под волана, ключа и имобилайзера в Румъния. Докарах го и реших да го правя но греда, купих нов комп, имобилайзер, антена ключ и патрон и буса си запали без проблем. Работи и пали перфектно, но е в авариен режим и се форсира до 3000 оборота. Свети на таблото абс, ЕБВ, и една гума, след диагностика се установи че няма връзка към Can на абс. Ок. Но се оказа че този Бус от който купих компа има абс а моят няма. Какъв е вариянта в този случай и решението. Благодаря предварително!!!!!
Активен
drukman
Потребител
Липсва Липсва

Възраст: 59
Местожителство: Пловдив
Публикации: 1735

Titan, D22, ForTwo, RX350

« Отговор #1 : Януари 21, 2018, 08:22:27 »

Не бях чувал да има кола в последните 20тина години без АБС, но щом казваш, значи има. Ако е фабрично така, отиваш на диагностика и ако диагностика е кадърен ти оправя нещата. Ако не е, ги усира дебело и се налага да напишеш от къде си, за да ти кажеме кой в района ще ти свърши работа.
Активен

Никога не е късно да станеш за резил. Вальо. О888 557Ч7Ч
Фаровете за мъгла са начин за преброяване на комплексарите.
Kalinkolev
Участник
Липсва Липсва

Публикации: 2

« Отговор #2 : Януари 21, 2018, 09:37:33 »

Благодаря. От Варна съм. Ако някой има който да ми помогне тук ще е супер
Активен
drukman
Потребител
Липсва Липсва

Възраст: 59
Местожителство: Пловдив
Публикации: 1735

Titan, D22, ForTwo, RX350

« Отговор #3 : Януари 21, 2018, 18:22:06 »

Ти си най лесен. Иди при Ачо. Търси в раздел "С какво да помогна" , "Ачо координати"
Активен

Никога не е късно да станеш за резил. Вальо. О888 557Ч7Ч
Фаровете за мъгла са начин за преброяване на комплексарите.
Acho
Модератори
Липсва Липсва

Местожителство: град Варна
Публикации: 32128

W210 E220D Elegance BoschIP W210 E300TD Avantgarde

« Отговор #4 : Януари 21, 2018, 19:37:39 »

Аз пък съм виждал английски Спринтер заводско без ABS. Така го е поръчал англичанина навремето. Най-стандартни спирачки с кантарче отзаде на моста, като на Жигула. То и целия бус беше много спартански, никакви екстри, нищо "по-така".
Активен

Който го може, си го може. Тоците и схемите на Мерца или ги разбираш и вършиш работа, или хабер си нямаш от електриката.
Mercedes форум

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Разпечатай
Отиди на: